Burçak Kara

2020-02-10T00:00

Eğitmen, konu anlatımları, sınavlar her şey çok iyi, teşekkürler.

Yasin Öz

2020-02-02T00:00

Vaktim olmadığından birebir eğitimlere katılamıyordum. Uzaktan eğitimi düşündüğümde Eğitimi Tıkla’yı tercih etmemde ki en büyük neden eğitmenlerden birebir destek alabiliyor olmam oldu. Autocad eğitimini tamamladım, şimdi sıra Solidworks de. Eğitmenlere ve diğer çalışanlara çok teşekkür ederim.

Özkan Yılmaz

2020-01-24T00:00

Eğitimi tıkla’dan ofis programları eğitimi aldım. Uzaktan eğitim akla gelince ne düşünüyorsak çok çok üstünde, takıldığım konularda şubeye gidip eğitmenlerden birebir destek alabildim. Tüm ekibe teşekkürler.

Aliye Varol

2020-01-05T00:00

Aldığım uzaktan eğitim, daha önce kullanmış olduğum eğitimlerden çok farklıydı. Kullanımı oldukça kolay, aradığınız her şeye ulaşabiliyorsunuz . Birebir eğitime ayıracak vaktiniz yoksa kesinlikle deneyebilirsiniz.

footer logo

Weeb Akademi çağdaş, yaratıcı, problem çözme yetisine sahip, günün gereklerine ayak uyduran, kendi kendine yetebilen bireyler yetiştirmek ve bu bireylere etkin eğitim hizmetleri sunmayı ilke edinmiş bir eğitim kurumudur.

Butik bir dershane olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede eğitim sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.